یکشنبه, 29 مهر 1397

 

 

از فرزندان برترمقاطع تحصیلی کارکنان آب منطقه ای فارس تقدیر شد

طی مراسمی از فرزندان کارکنان شرکت سهامی آب منطقه ای فارس که د رسال جاری به عنوان دانش آموز و دانشجوی برتر شناخته شده بودند تقدیر به عمل آمد.  

در این مراسم که به منظور تقدیر از دانش آموزان رتبه های برتر تمام مقاطع  تحصیلی در سال تحصیلی 1396-1395 برگزارگردید، مهندس  دهقانی با اشاره به اینکه دانش آموزانی که امروز به این مقام و رتبه ها دست یافته اند ثمره سالها تلاش خانواده هایی هستند که در آب منطقه ای مشغول فعالیت اند گفت: تمامی پدران و مادران سعی و تلاششان بر این است که بهترین شرایط را برای فرزندانشان مهیا کنند.

وی با اشاره به اینکه قدم اول موفقیت دانش آموزان تلاش خودشان است گفت: هر کسی موفقیتی کسب کند در وهله نخست مرهون تلاش و پشتکار خودش است وکسب موفقیت و ممتاز شدنشان نشانه قدردان بودن آنان از خانواده های خود است وموفقیت و کسب مدارج عالی فرزندان برای همه پدر و مادران لذتبخش است.

دهقانی گرد هم آمدن در این مراسم به صورت هر ساله را توفیقی دانست که علاوه بر تقدیر از دانش آموزان، فرصتی برای دیدار با خانواده ها را فراهم می سازد و ابراز امیدواری کرد شاهد موفقیت های بیشتر فرزندان آب منطقه ای در تحصیل علم باشیم.

دهقانی ضمن تاکید بر اینکه فعالیت در زمینه آب کاری مقدس است و سقایت آب خدمتی ارزشمند به مردم و جامعه کشاورزان است افزود: هرسال به علت خشکسالی و کمبود منابع با مشکلات زیادی روبرو هستیم اما امسال خوشبختانه به مدد مدیریت صحیح و تلاش های بی وقفه همکاران تا کنون با مشکلی روبرو  نشدیم.

وی ابراز امیدواری کرد شاهد موفقیت های بیشتر فرزندان آب منطقه ای در تحصیل علم باشیم و با علم آموزی و دانش اندوزی آنان هر روز بر توفیق و جایگاه کشور اسلامی ما افزوده شود.

منبع خبر: