یکشنبه, 29 مهر 1397

 

 

مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت سهامی آب منطقه ای فارس برگزار گردید

شب گذشته از18نفرازبازنشستگان شرکت آب منطقه ای فارس که درسال1395 به افتخاربازنشستگی نایل آمده بودند به همراه خانواده هایشان وهمچنین از بازماندگان سه تن ازفوت شدگان این شرکت باحضورمدیرعامل، اعضای هیئت مدیره ومعاونین ومشاورین درمحل هتل پارس تقدیر شد.  

در این مراسم مهندس دهقانی مدیرعامل شرکت با ابراز خرسندی از فراهم شدن این فرصت برای بازنشستگان گفت: ارج نهادن به خدمات بی شائبه بازنشستگانی که سالها با هدف خدمت رسانی به مردم در حوزه آب استان فعالیت کرده اند، از جمله مهم ترین اهداف برگزاری این مراسم بود.

مدیرعامل آب منطقه ای فارس با تاکید بر اینکه یکی از افتخارات همه ما خدمت در آب منطقه ای فارس و آبرسانی به مردم است به ارزش کار نیروهای بخش آب اشاره کرد و اظهارداشت: اهمیت و قداست آب در دین و آیین ما مشخص است و بازنشستگان نیروهایی ارزشمندی هستند که سالهای جوانی و بهترین سالهای عمر خود را با هدف تامین آب برای مردم  سپری کرده اند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای فارس با تأکید بر اهمیت و نقش نیروهای ارزشمند بازنشسته در این شرکت، به وظیفه خطیر آنها اشاره کرد و افزود: این مسئولیت در شرایط کنونی اهمیت بیشتری می یابد و می توان به خوبی از نقش حیاتی کارکنان زحمتکش بخش آب صحبت کرد، چراکه آنان در سایه حمایت خانواده های خویش امکان انجام چنین خدمات بزرگی داشته اند و هم اکنون این نقش مهم و امانت گرانبها را به سایر کارکنان واگذار نموده اند.

در پایان ضمن قدردانی از خدمات شایسته این عزیزان طی30 سال خدمت، لوح تقدیر و هدایایی به بازنشستگان بزرگوار وخانواده سه فوت شده تقدیم گردید.

منبع خبر: